Referencje

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów. Zachęcamy do odwiedzin naszego profilu na Facebook i zapoznanie się z komentarzami klientów. Poniżej można zapoznać się z pisemnymi referencjami wystawionymi przez instytucje i prywatne firmy:

  • "Biorąc pod uwagę solidność, terminowość oraz zaangażowanie możemy polecić usługi firmy" Fundacja Edukacji Europejskiej (zobacz oryginał)
  • "Firmę cechuje (...) zainteresowanie wprowadzanymi nowinkami zarówno w zakresie akcesoriów jak i materiałów, dekorów. (...) jest przykładnym kontrahentem" Firma Zaopatrzenia "Korner" Sp. z o.o. (zobacz oryginał)
  • "Na uwagę zasługuje zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy i doradztwo w zakresie doboru najlepszych rozwiązań". Hotel-Restauracja "Maria" (zobacz oryginał)
  • "Prace zostały wykonane terminowo, usługi odznaczały się odpowiednim przygotowaniem oraz zaangażowaniem pracowników" Centrum Meblowe "Mebel-Styl" Świdnica (zobacz oryginał)
  • "Nasza dotychczasowa współpraca pozwala stwierdzić, iż firma jest wiarygodnym partnerem oraz solidnym i rzetelnym wykonawcą. Liczymy na dalszą współpracę ..." MG Studio (zobacz oryginał)
  • "Z głębokim przekonaniem możemy polecić firmę Senator Meble na Wymiar jako godnego zaufania partnera" Sirbud-Minari S.A. (zobacz oryginał)

Zachęcamy także do zapoznania się z opiniami naszych klientów w Google.

Dzięki Państwa głosom w 2018 roku nasza firma została zwycięzcą w plebiscycie Orły Meblarstwa 2018 w Wałbrzychu (http://www.orlymeblarstwa.pl/).

ul. Różewicza 77
(Piaskowa Góra)
58-309 Wałbrzych

tel. 605 209 220

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
  www.senator.walbrzych.pl